For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 60m2 furnished Macedonia

11388

New product

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 60m2 furnished. The apartment is near by the main Railway and Bus station and only 15-20 minutes walk from the center of the city. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, two bathrooms, balcony and garage space at disposal.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom
Space m2 65
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor 4
Elevator Yes
Air conditioner No
Garage Yes

More info за apartment во Aerodrom Skopje

-

Населбата Aerodrom е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 60m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 60m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 60m2 furnished. The apartment is near by the main Railway and Bus station and only 15-20 minutes walk from the center of the city. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, two bathrooms, balcony and garage space at disposal.

30 other products in the same category: