For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 69m2 empty Macedonia zoom

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 69m2 empty Macedonia

11136

Used

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 69m2 empty. The apartment is in a new building near American College on the first floor with elevator and balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms and two bathrooms.

More details

230 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Micurin Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom Micurin
Space m2 69
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Only furniture
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 1
Elevator Yes

More info за apartment во Aerodrom Micurin Skopje

-

Населбата Aerodrom Micurin е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom Micurin има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom Micurin имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom Micurin е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom Micurin. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom Micurin со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 69m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 69m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 69m2 empty. The apartment is in a new building near American College on the first floor with elevator and balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms and two bathrooms.

30 other products in the same category: