Се издава стан на Водно Скопје три соби 74m2 наместен Црниче zoom

Се издава стан на Водно Скопје три соби 74m2 наместен Црниче

11079

New product

Се издава стан на Водно Скопје три соби 74m2 наместен Црниче

More details

450 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Crnice Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Crnice
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony не
Floor 2
Air conditioner Yes

More info за apartment во Crnice Skopje

-

Населбата Crnice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Crnice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Crnice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Crnice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Crnice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Crnice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан на Водно Скопје три соби 74m2 наместен Црниче

Се издава стан на Водно Скопје три соби 74m2 наместен Црниче

Се издава стан на Водно Скопје три соби 74m2 наместен Црниче

30 other products in the same category: