Се издава стан во Карпош Скопје три соби 52m2 наместен

11054

New product

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 52m2 наместен. Спроти Тинекс во Карпош 1.

More details

200 €

-30 €

230 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Karpos 2 Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Karpos 2
Space m2 52
Rooms (total) 3
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 4
Heating Electrical heating

More info за apartment во Karpos 2 Skopje

-

Населбата Karpos 2 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Karpos 2 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Karpos 2 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Karpos 2 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Karpos 2. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Karpos 2 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 52m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 52m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 52m2 наместен. Спроти Тинекс во Карпош 1.

30 other products in the same category: