Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен

11057

New product

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен. Со пространа дневна соба од 70m2 луксузно уреден со 2 балкона, сопствено парно, обезбеден паркинг.

More details

850 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Luxurious
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 138
Rooms (total) 3
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 2
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Parking space Yes
Internet and Cabel TV Yes

More info за apartment во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен

Се издава стан во Дебар Маало Скопје три соби 138m2 наместен. Со пространа дневна соба од 70m2 луксузно уреден со 2 балкона, сопствено парно, обезбеден паркинг.

30 other products in the same category: