Се издава стан во Центар Скопје три соби 81m2 наместен

11056

New product

Се издава стан во Центар Скопје три соби 81m2 наместен. Комотен трособен стан во строгиот центар на градот на 5 минути од плоштад Македонија.

More details

600 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 81
Rooms (total) 3
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 2
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар Скопје три соби 81m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 81m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје три соби 81m2 наместен. Комотен трособен стан во строгиот центар на градот на 5 минути од плоштад Македонија.

30 other products in the same category: