Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 50m2 наместен

11074

New product

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 50m2 наместен. Станот се наоѓа на 5 мин од Нова Железничка, комплетно опремен со 40`ЛЕД Тв, кабелска и интернет, машина за перење и сушење алишта, клима, централно парно...

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Nova Zeleznicka Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom Nova Zeleznicka
Space m2 50
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 3
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Parking space Yes
Internet and Cabel TV Yes

More info за apartment во Aerodrom Nova Zeleznicka Skopje

-

Населбата Aerodrom Nova Zeleznicka е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom Nova Zeleznicka има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom Nova Zeleznicka имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom Nova Zeleznicka е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom Nova Zeleznicka. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom Nova Zeleznicka со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 50m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 50m2 наместен

Се издава стан во Аеродром Скопје две соби 50m2 наместен. Станот се наоѓа на 5 мин од Нова Железничка, комплетно опремен со 40`ЛЕД Тв, кабелска и интернет, машина за перење и сушење алишта, клима, централно парно...

30 other products in the same category: