Се издава деловен простор во Центар 28m2

11061

New product

Се издава деловен простор во Центар 28m2. Локација Долно Водно спроти Капиштец

More details

150 €

Add to wishlist

Data sheet на office во Centar Kapistec Skopje

Service For rent
Property Office
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Kapistec
Space m2 28
Rooms (total) 1
Bathrooms 1
Floor приземје

More info за office во Centar Kapistec Skopje

-

Населбата Centar Kapistec е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Kapistec има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Kapistec имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Kapistec е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Kapistec. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Kapistec со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава деловен простор во Центар 28m2

Се издава деловен простор во Центар 28m2

Се издава деловен простор во Центар 28m2. Локација Долно Водно спроти Капиштец

30 other products in the same category: