For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia zoom

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

11294

Used

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished. The studio is on the second floor with elevator, fully equipped kitchen with utensils one bathroom, its own heating system and airconditioning.

More details

170 €

Add to wishlist

Data sheet на studio flat во Centar Skopje

Service For rent
Property Studio flat
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 33
Rooms (total) 1
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 2
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes

More info за studio flat во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished. The studio is on the second floor with elevator, fully equipped kitchen with utensils one bathroom, its own heating system and airconditioning.

30 other products in the same category: