For rent store in Centar Skopje 56m2 empty Macedonia zoom

For rent store in Centar Skopje 56m2 empty Macedonia

11213

Used

For rent store in Centar Skopje 56m2 empty. The store is in the very centar of the city on Macedonia street on ground floor with basement. 

More details

600 €

Add to wishlist

Data sheet на store во Centar Skopje

Service For rent
Property Store
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 1
Bathrooms 1
Floor 5
Cellar Yes

More info за store во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent store in Centar Skopje 56m2 empty Macedonia

For rent store in Centar Skopje 56m2 empty Macedonia

For rent store in Centar Skopje 56m2 empty. The store is in the very centar of the city on Macedonia street on ground floor with basement. 

30 other products in the same category: