For rent office space in Centar Skopje three rooms 55m2 empty Macedonia zoom

For rent office space in Centar Skopje three rooms 55m2 empty Macedonia

11226

Used

For rent office space in Centar Skopje three rooms 55m2 empty. The office space is located on Ilindenska boulevard on ground floor with balcony. This office space in Centar Skopje has three rooms and one bathroom.

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на office во Centar Skopje

Service For rent
Property Office
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor Ground Floor
Heating клима
Air conditioner Yes
Internet and Cabel TV оптика

More info за office во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent office space in Centar Skopje three rooms 55m2 empty Macedonia

For rent office space in Centar Skopje three rooms 55m2 empty Macedonia

For rent office space in Centar Skopje three rooms 55m2 empty. The office space is located on Ilindenska boulevard on ground floor with balcony. This office space in Centar Skopje has three rooms and one bathroom.

30 other products in the same category: