For rent Apartment in Avtokomanda Skopje three rooms 62m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Avtokomanda Skopje three rooms 62m2 furnished Macedonia

11199

Used

For rent Apartment in Avtokomanda Skopje three rooms 62m2 furnished. The apartment is on the fourth floor has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Avtokomanda Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Avtokomanda
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 4

More info за apartment во Avtokomanda Skopje

-

Населбата Avtokomanda е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Avtokomanda има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Avtokomanda имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Avtokomanda е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Avtokomanda. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Avtokomanda со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Avtokomanda Skopje three rooms 62m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Avtokomanda Skopje three rooms 62m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Avtokomanda Skopje three rooms 62m2 furnished. The apartment is on the fourth floor has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

30 other products in the same category: