For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

11335

Used

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished. The studio is on ground floor, completley renovated, with equipped kitchen and bathroom.

More details

170 €

Add to wishlist

Data sheet на studio flat во Centar Skopje

Service For rent
Property Studio flat
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 33
Rooms (total) 1
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony не
Floor Ground Floor
Elevator не
Heating Electrical heating
Air conditioner не
Internet and Cabel TV Yes

More info за studio flat во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Center Skopje one studio room 30m2 furnished. The studio is on ground floor, completley renovated, with equipped kitchen and bathroom.

30 other products in the same category: