For rent office space in Center Skopje 150m2 empty Macedonia

11496

New product

For rent office space in Center Skopje 150m2 empty Macedonia. The office space is on ground floor.

More details

1,050 €

Add to wishlist

Data sheet на office space во Centar Univerzalna Sala Skopje

Service For rent
Property Office Space
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Univerzalna Sala
Space m2 150
Bathrooms 2
Floor Ground Floor
Heating Own heating system
Air conditioner Yes

More info за office space во Centar Univerzalna Sala Skopje

-

Населбата Centar Univerzalna Sala е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Univerzalna Sala има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Univerzalna Sala имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Univerzalna Sala е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Univerzalna Sala. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Univerzalna Sala со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent office space in Center Skopje 150m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 150m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 150m2 empty Macedonia. The office space is on ground floor.

30 other products in the same category: